مادّه – جسم صفحه شخصی سمانه پاکدل سمانه پاکدل

مادّه – جسم: صفحه شخصی سمانه پاکدل سمانه پاکدل آرایشگاه سرگرمی تبلیغ سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفت‌گوی دوباره نتانیاهو با پوتین راجع به کشور عزیزمان ایران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در تماس با مدیر جمهور روسیه با وی راجع به جنگ سوریه و ادعایش مبنی بر حضور کشور عزیزمان ایران در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی گفت‌وگو کرد.

گفت‌گوی دوباره نتانیاهو با پوتین راجع به کشور عزیزمان ایران

گفت گوی دوباره نتانیاهو با پوتین راجع به ایران

عبارات مهم : ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماس با مدیر جمهور روسیه با وی راجع به جنگ سوریه و ادعایش مبنی بر حضور کشور عزیزمان ایران در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی گفت وگو کرد..

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه تایمز آو اسرائیل، بنا بر اعلام دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو روز سه شنبه در یک تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین مدیر جمهور روسیه با وی راجع به جنگ داخلی سوریه و کشور عزیزمان ایران گفت وگو کرده است.

نتانیاهو و پوتین پیش از این نیز راجع به اختلاف نظر دو طرف بر سر حضور نیروهای تحت حمایت کشور عزیزمان ایران در مرزهای سوریه و در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی گفت وگو کرده بودند.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که این گفت وگو حدود نیم ساعت به طول انجامیده و نتانیاهو بار دیگر بر موضع اسرائیل مبنی بر مخالفت با زیاد کردن نفوذ کشور عزیزمان ایران در سوریه تاکید کرده است.

این تماس تلفنی یک روز بعد از آن صورت گرفت که الکساندر شین، سفیر روسیه در اراضی اشغالی در یادداشتی در صفحه خود در فیسبوک تاکید کرد که حضور کشور عزیزمان ایران در سوریه جهت جنگ با تروریسم و کاملا مشروع بوده است.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو روز گذشته با مقامات آیپک (بزرگ ترین لابی صهیونیست ها در آمریکا) دیدار کرد تا با توجه به تحولات اخیر در منطقه غرب آسیا، راجع به چالش ها و وقت های پیش روی اسرائیل و آمریکا با آنها گفت وگو کند.

تلاش ها جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران در منطقه و پیگیری به آنچه که نواقص توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خوانده می شود، از محورهای مهم این گفت وگو بوده است.

گفت‌گوی دوباره نتانیاهو با پوتین راجع به کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | پوتین | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | رژیم صهیونیستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz