مادّه – جسم صفحه شخصی سمانه پاکدل سمانه پاکدل

مادّه – جسم: صفحه شخصی سمانه پاکدل سمانه پاکدل آرایشگاه سرگرمی تبلیغ سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی عربستان می‌تواند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشد / ظریف

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران گفت: کشورهایی مثل عربستان زیاد به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی هستند و به همین علت نتیجه‌ای جز اختلاف نمی‌بینند، در صورتی که اگر روش

عربستان می‌تواند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشد / ظریف

ظریف: عربستان می تواند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشد

عبارات مهم : ایران

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران گفت: کشورهایی مثل عربستان زیاد به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی هستند و به همین علت نتیجه ای جز اختلاف نمی بینند، در صورتی که اگر روششان را عوض کنند آنها هم می توانند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشند.

به گزارش فارس، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از نشست سه جانبه به همراه وزرای خارجه روسیه و ترکیه در آنتالیای ترکیه راجع به بررسی راه های حل بحران سوریه عنوان کرد: روز گذشته در نشست کارشناسان ارشد در پایتخت کشور عزیزمان ایران متن مقدماتی جهت اجلاس سران آماده شد.

عربستان می‌تواند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشد / ظریف

وی افزو: امروز در جلسه وزرای خارجه ضمن تبادل نظر در مورد هماهنگی اجلاس سران که روز چهارشنبه در سوچی با حضور سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه برگزار می شود، توافق شد.

ظریف خاطرنشان کرد: فکر می کنم روند مفیدی است جهت دستاوردهایی که در آستانه جهت مقابله با تروریسم و همینطور برگرداندن آرامش و ثبات در سوریه به دست آمد. روند آستانه نشان داد هنگامی که کشورهای موثر منطقه همکاری کنند، این امکان وجوذ دارد که همه کارهایی که سایر کشورها نتوانسته بودند، انجام دهند این سه کشور انجام دهند.

وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران گفت: کشورهایی مثل عربستان زیاد به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی هستند و به همین علت نتیجه‌ای جز اختلاف نمی‌بینند، در صورتی که اگر روش

رئیس دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: 11 ماه موفقیت را به عنوان ذخیره پیش رو داریم و این نشان می دهد که اگر سایر کشورهای منطقه هم به این نتیجه برسند که به جای سیاست های غلط به همکاری روی بیاورند، شاید نتیجه های موفقیت آمیزی به دنبال خواهد داشت.

وزیر خارجه ادامه داد: متاسفانه کشورهایی مثل رژیم عربستان زیاد به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی هستند و به همین علت نتیجه ای جز اختلاف نمی بینند. در صورتی که اگر روششان را عوض کنند آنها هم می توانند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشند.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | سیاست | اختلاف | عربستان | وزیر امور خارجه | وزیر خارجه کشور | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz